Kollu Bariyer Sistemleri

Açıklama

Otomatik Bariyer SistemleriM

Çok sık çalışmaya uygun olarak üretildiğinden, araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri açık veya kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman-site türü özel binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık kalabalık mekânlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir. Bariyer sistemleri 300 cm – 800 cm arasında kol uzunluklarına sahip olup, dış ortam koşullarına dayanıklı gövdeli ve çok sık açılıp kapanmaya uygundur. Bariyer sistemlerine her türlü kartlı veya şifreli geçiş, istenilen sayıda uzaktan kumanda, buton kontrolü, emniyet fotoseli, flaşör lamba gibi birçok özellik ilave edilebilir.

Kollu Bariyer Sistemleri

Azami 5 m’lik geçiş mesafelerini yönetilebilen, oldukça yoğun kullanıma yönelik bariyerler yelpazesi.

Zengin mevcut aksesuarlar yelpazesi, bunları her türlü ortam için ideal kılmaktadır.

Azami 6 metrelik geçiş mesafelerini yönetilebilen, yoğun ve oldukça yoğun kullanıma yönelik bariyerler yelpazesi. U-Link bağlanabilirlik özelliğine sahip entegre kontrol santrali.

24V versiyonlarında mevcut olup, kendilerini her türlü yapı için ideal kılan zengin bir aksesuarlar yelpazesine sahiptirler.

Azami 8 m’lik geçiş mesafelerini yönetilebilen, oldukça yoğun kullanıma yönelik bariyerler yelpazesi.

Zengin aksesuarlar yelpazesi, entegre flaşör ve fotosel montajına yatkın tasarım bunları her türlü yapı için ideal kılmaktadır.