Hakkımızda

Arkas Yapı Elemanları Ltd.Şti 2002 yılından bu yana, Garaj Kapıları, Sanayi Kapıları, Yangın Kaçış Kapıları ve Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe faaliyette bulunan, iş tecrübesiyle konusunda profesyonel bir firma olarak kurulan, İSTANBUL merkezli bir kuruluştur.

Geçen süre zarfında, inşaat sektörünün önde gelen firmalarının yurt içi ve yurt dışı birçok projesinde satış ve çözüm ortağı olarak yer almıştır. Firmamız, rekabetin günden güne arttığı globalleşen dünyamızda, tüm çalışanlarımızla birlikte, müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek amacıyla, kaliteden ödün vermeden, sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek, profesyonel ekibi ile daima müşteri ihtiyaçlarına en uygun sistemleri, en son teknolojileri, en doğru fiyata, en kısa sürede teslim etmeyi amaç edinmiştir.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

PROFESYONELLİK

Ürün kalitesi, üretim hızı ve müşteri odaklılık açısından daima yeni standartlar belirliyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnuniyetiniz bizim en büyük önceliğimizdir. Bu yüzden kişisel olarak talepleriniz ve sorularınızla birebir ilgileniyoruz.

OPTİMAL FİYAT POLİTİKASI

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, optimal bir fiyat ile birleştiğinde, içinde durduğumuz benzersiz fiyat performans oranına ortaya çıkmış olur.